Otros artistas

Artistes de les contrades i de l’Associació Reusenca d’Artistes ARA que mereixen atenció  com a representatius Art Mediterrani català

Jobacasen, – (Joan Bautista Cabre Sendrós): https://www.facebook.com/jobacasen.cabresendros

Fina Veciana   http://finaveciana.blogspot.com/   http://obradefinaveciana.blogspot.com/

Marta Argentina Suarez   http://www.martaargentina.com/

Myriam Arnold Llaó https://www.facebook.com/myriam.arnoldllao

Rosa Virgili Abelló   https://www.artmajeur.com/rosavirgili

https://www.asociacion-empoderarte.org/sobre-empoderarte/socias-empoderarte/rosa-virgili-abello/

Lluís Gómez Agustench  https://www.facebook.com/lluis.gomezagustench

Lluís Llop     www.artisteri.org

Marta Fabregas Rabasa   https://www.facebook.com/marta.fabregasrabassa

Joli  http://artistasdelasemana.blogspot.com/2009/11/joan-huertas-juncosa-joli.html#.W5Zc7BG-kdU

Màrius Arts  https://www.facebook.com/marius.arts.9

Rafa Borlänsa  http://www.borlansa.net/galeria/pintura/pintura.php

Antonia Banús   https://www.facebook.com/search/top/?q=antonia%20ban%C3%BAs

Pepi Marquez  https://www.facebook.com/pepi.garcia.9480?composeropen=1

Missi Olesti     http://missiolesti.wixsite.com/missiartista   

Andrea Balza  https://balza.artelista.com/

Lloreç Cervelló  (Facebook)  gran paisatgista 

https://www.artistasdelatierra.com/artistas/llorens-

https://www.facebook.com/llorenc.cervellomanas

Joan Parramón:  http://joan-parramon.com/blog/

Sergio Moreno Miraglia  https://www.facebook.com/sergio.moreno.75457

Mercè Bessó Carreras  https://www.facebook.com/m.merce.besso?eid=ARAB60Jlj6AxceoOY3Wx3MeTt6t0nX_INVrMhfTIZy_LaKbM7DaF0s2hE6df9HOsCMz_U-0z1D4cP7t_

… anar posant …

Artistes significatius d’interès :

Jaume Plensa:   https://jaumeplensa.com/

Joaquim Chacho     http://www.joaquimchancho.com/

Rufino Mesa :   http://lacomella.org/cat/rufino/escultura.html

Victor Brossa :   http://galerialalinea.com/victor-brossa/

Quim Hereu:   https://www.hereu.net/ 

Frederic Amat:   http://www.fredericamat.net/es/

Joan Hernandez Pijuan :   http://www.hernandezpijuan.org/

Miquel Barceló:      Google

Javier Mariscal:      Google (artista gràfic)

Albert Serra:            Google

Josep Guinovart:      Google

José Mª Sicilia:      Google

Juan Foncuberta:

Ràfols Casamada:

Maria Girona:

Carles Amill :

Tom Car :

Joan Pere Viladecans :

… anar posant …

Consagrats:

Dalí – Miró –Tàpies – Mir – Fortuny – Galofre – Ramon Casas  – Guell – Tapiró – Llovera – Jordi Fulla

Albert Serra – Robert Llimós – Antoni  Fabrès

Joan Brosa – Equipo Crónica  – Antoni Clavè

Jaume Muxart – Marc Aleu – Modest Cuixart – Josep Guinovart – Jordi Mercadé –                         Joan Josep Tharrats – Antoni Tàpies

Rebull- Jassans – Gaudí