Otros artistas

Artistes de les contrades i de l’Associació Reusenca d’Artistes ARA que mereixen atenció  com a representatius Art actual del Mediterrani català

Jobacasen, – (Joan Bautista Cabre Sendrós): https://www.facebook.com/jobacasen.cabresendros

Fina Veciana   http://finaveciana.blogspot.com/   http://obradefinaveciana.blogspot.com/

Màrius Arts  https://www.facebook.com/marius.arts.9

Marta Argentina Suarez   http://www.martaargentina.com/

Myriam Arnold Llaó https://www.facebook.com/myriam.arnoldllao

Lloreç Cervelló  (Facebook)  paisatgista  nostre

https://www.artistasdelatierra.com/artistas/llorens-

https://www.facebook.com/llorenc.cervellomanas

Joli  http://artistasdelasemana.blogspot.com/2009/11/joan-huertas-juncosa-joli.html#.W5Zc7BG-kdU

Rafa Borlänsa  http://www.borlansa.net/galeria/pintura/pintura.php

Marta Fabregas Rabasa   https://www.facebook.com/marta.fabregasrabassa

Lluís Gómez Agustench  https://www.facebook.com/lluis.gomezagustench

Lluís Llop     www.artisteri.org

Antonia Banús   https://www.facebook.com/search/top/?q=antonia%20ban%C3%BAs

Andrea Balza  https://balza.artelista.com/

Rosa Virgili Abelló   https://www.artmajeur.com/rosavirgili

https://www.asociacion-empoderarte.org/sobre-empoderarte/socias-empoderarte/rosa-virgili-abello/

Missi Olesti     http://missiolesti.wixsite.com/missiartista   

Joan Parramón:  http://joan-parramon.com/blog/

Sergio Moreno Miraglia  https://www.facebook.com/sergio.moreno.75457

Mercè Bessó Carreras  https://www.facebook.com/m.merce.besso?eid=ARAB60Jlj6AxceoOY3Wx3MeTt6t0nX_INVrMhfTIZy_LaKbM7DaF0s2hE6df9HOsCMz_U-0z1D4cP7t_

Marquezpg Pepi   https://www.facebook.com/pepi.garcia.9480?composeropen=1

… anar posant …

Artistes vius  significatius d’interès :

Jaume Plensa:   https://jaumeplensa.com/

Joaquim Chacho     http://www.joaquimchancho.com/

Rufino Mesa :   http://lacomella.org/cat/rufino/escultura.html

Victor Brossa :   http://galerialalinea.com/victor-brossa/

Quim Hereu:   https://www.hereu.net/ 

Josep Guinovart:

José Mª Sicilia:

Frederic Amat:

Juan Foncuberta:

Ràfols Casamada:

Miquel Barceló:

Javier Mariscal:

Maria Girona: